Věrnostní karty

 

Co je to věrnostní karta Nebuď nahej®?

Věrnostní karta je druh bonusu, díky kterému je možné získat dárek zdarma.

 

Jak získat věrnostní kartu?

Získání věrnostní karty je velmi jednoduché. Věrnostní karta je vždy zabalena spolu s tričkem, a to bez ohledu na skutečnost, kde byl nákup uskutečněn (e-shop, kamenná prodejna, stánkový prodej).

 

Jak vypadá věrnostní karta?

Věrnostní karta je zalaminovaná kartička, na které je vyobrazené konkrétní tričko, které u nás bylo zakoupeno.

 

Kolik je druhů věrnostních karet? 

Každý motiv trička má svou vlastní věrnostní kartu. Druhů karet je tolik, kolik je motivů, barev a střihů. Velikosti nejsou rozlišovány.

 

Jak získat dárek zdarma?

Pro získání dárku zdarma je potřeba nasbírat pět různých věrnostních karet (lišících se v motivu, barvě nebo střihu). Následně je třeba stáhnout, vytisknout a vyplnit TENTO dokument, vložit jej společně s věrnostními kartami do obálky, obálku označit poštovní známkou a odeslat ji na adresu Dolejšova 372, 417 05  Osek. Nejpozději do 14 dnů od přijetí této obálky bude odeslán dárek zdarma na adresu uvedenou v přiloženém dokumentu.

 

Kdy není možné získat dárek zdarma?

Pokud se mezi pěti věrnostními kartami, které jsou zaslány na výše uvedenou adresu, nachází alespoň dvě, jež jsou naprosto totožné. Nejedná se o splnění podmínek pro získání dárku zdarma a všechny karty tímto propadají. Proto si pečlivě zkontrolujte, že do obálky vkládáte takové věrnostní karty, které se mezi sebou liší v motivu, barvě nebo střihu. Odlišnost věrnostních karet lze zkontrolovat také číslem na nich uvedeným. Pokud není žádné číslo stejné, jedná se o odlišné věrnostní karty, které spolu mohou tvořit pětici a je možné za ně získat dárek zdarma.

 

Co je dárek zdarma?

Dárkem zdarma se rozumí značkový batoh na záda se stahovacími šňůrkami v bílé nebo černé barvě a vnitřní kapsou na zip. A k tomu EKO propiska naší značky, která je celá z recyklovaného papíru.