O nás

Projekt s názvem Nebuď nahej vznikl pár týdnů po návštěvě obchodního centra, v němž jsme si chtěli spolu s kamarádem a nyní již bývalým kolegou koupit nějaká trička. Nic nám nepadlo do oka, a tak jsme si vytvořili svou vlastní značku.

Oblečení považujeme za součást osobnosti každého z nás. Díky oblečení má každý skvělou příležitost vyjádřit názory, emoce i životní postoje. Proč tedy ostatním bez jediného nahlas vyřčeného slova neukázat, jak svět vnímáme my? Umět se zviditelnit a odlišit – to chceme dokázat! Oblékni naše hadry, vkroč do ulic a hrdě prezentuj, jak to všechno vidíš Ty!

Naším snem je objíždět s vlastními produkty festivaly, poutě a slavnosti po celé České republice. Kdoví, možná se nám časem podaří otevřít vlastní pobočku…

Mimo naši výrobu jsme také schopni zařídit potisky triček pro deváťáky, maturanty, teambuildingové akce, firemní skupiny, tábory a další. Stačí zaslat poptávku na naši e-mailovou adresu info@nebudnahej.cz a my se ozveme! Podmínkou je odběr minimálně 20 ks triček.

Ohledně sponzoringu maturitních plesů či jiných kulturních akcí nám pište na výše uvedený e-mail.

Veškeré nápady, připomínky a dotazy pište na náš e-mail, děkujeme.